Novinky

Stěhuju se

19. února 2012 v 16:48 | Nikol Hlávková
Čauky. Jen jsem vám chtěla oznámit, že se stěhuju na tento blog http://nikol-hlavkova.blogspot.com/. Affs si beru s sebou a uvítám i nové :) stačí napsat. Sbohem blog.cz. Vítej blogspot.com :))

14.února 2012

14. února 2012 v 22:06 | Nikol Hlávková
Valentýn. Pro některé den jako každý jiný pro jiné zase den výjmečný. Avšak v jednom se všichni shodneme. Je to den zamilovaných. Zamilovaní by spolu měli trávit spoustu času avšak když to nejde tak alespoň na toho Valentýna. Krásné květiny, vášnivé polibky a romantiku si vybavuji k tomuto svátku. Mějte se rádi a buďte na sebe hodní.

6.února 2012

6. února 2012 v 18:00 | Nikol Hlávková
Zdravím všechny, tak jsem konečně zpět. Během té "dlouhé" doby co jsem tu nebyla se hodně odehrálo. Mám spoustu novinek. Skoro ani nevím čím a jak začít. Ze všeho nejdříve asi tím, že se mám dobře. Ve škole mi to celkem jde a pomalu se začíná plnit můj sen. Kolikrát jsem vám psala o tom jaká chci být zpěvačka a především o tom je tento blog. O mě a mém snu. Především kvůli tomuto vznikl. Toho koho to nezajímá není nucen toto číst. Už to nevydržím. Tak tedy začnu první novinkou. Konečně jsem v kapele a to v kapele "Klokani 51". Byla jsem nadšená, když jsem se to dozvěděla. Avšak zarazilo mě to, že budu dojíždět tak daleko. Zkušebna je totiž až za Bystřicí. Nejméně hodina cesty a ke všemu to není levné. Z toho všeho jsem odvodila. Kdyby jsme hráli opravdu dobře a častěji, zkásli by jsme z toho také nějaké peníze, které by se určitě hodili. Hlavně na ty cesty tam. Dále se vám chci pochlubit. Kamarád mi nabídl skvělou spolupráci. Jde o song něco jako ve stylu písničky "Ty a já" od Reaga. V životě jsem nic takového nezpívala avšak jsem zvědavá jak to dopadne. Dále mám v plánu s kamarádem udělat cover písničky "Stejný cíl mám dál." Určitě znáte. Skvělý povedený song, který zpívá Jan Bendig s Ewou Farnou. Možná bych zpívala ještě v další kapele. Uvidíme jak to klapne. Nebudu se nějak těšit, protože to ještě není úplně jistý. Je to pouhý návrh známého. A úplně poslední co mě tak náhodně napadlo, že bych se dala na "Bříšní tance". Doma na to máme krásné oblečení a byla by škoda ho nevyužít. Totiž mamka tancovala a po ní sestra. Sestru to, ale brzo přešlo a tak mě napadlo, že bych to zkusila já. Alespoň si zpevním bříško a naučím se tancovat. A jak se máte vy. Chyběla jsem vám? Vy mě hodně! Byla bych ráda, kdyby jste se mi pěkně rozepsali. Přeci jen je to dlouho co jsem byla neaktivní. Jsem zvědavá jak se máte vy. Mimochodem všem spřáteleným blogům bych chtěla vzkázat, aby do komentářů napsali znovu svůj blog a přezdívku. Berte to jako kontrolu nebo zápis nových. A upozorňuji. Nechci spřátelit s těmi, kteří spřátelují jen kvůli tomu, aby měli větší návštěvnost díky spřátelení.Těším se na vaše komentáře. Zatím se mějte.

Nejnovější fotka.
 
 

Reklama